Статистика Зарплат Програмістів, Тестувальників І Pm В Україні Dou

Зарплати РМ з хорошою англійською збільшувалися швидше минулого року, якщо порівнювати з тими, в кого англійська гірша. У тих, хто знає англійську на просунутому рівні або краще за середній рівень, медіанне зростання зарплати торік становило $300, на середньому рівні чи гірше — лише $200. За даними DOU, проєктні менеджери — третя за чисельністю спеціалізація в українському ІТ (після розробників і тестувальників). Заробляють вони в середньому 2100$ на місяць, а світчнутися в проджекти можна з будь-якої професії. Що це за робота і як стати Project Manager, розповідає Юлія Мазур, Project Manager у GlobalLogic, що сама свого часу була світчеркою, але вже four роки працює менеджеркою проєктів в ІТ.

заробітна плата Technical Project Manager

33% опитаних нами РМ оцінюють свій рівень володіння як «просунутий» (Advanced), загалом серед ІТ-спеціалістів таких лише 12%. Ще 48% РМ оцінили свій рівень англійської як вище середнього (Upper-Intermediate). Це найбільш поширений рівень володіння — його вибрали 38% усіх фахівців. За останні пів року помітно збільшилися зарплати Digital Marketing Manager (+$400, до $1600). Щоб зібрати актуальну статистичну інформацію, ми дослідили 36 фактичних зарплат і реальних зарплат по всій країні. Крім того, на Jooble є 603 існуючих вакансій.

Комунальні Послуги

Можливість впровадити новий напрямок, канал чи ініціативу, запропонувати ідею нового продукту й зібрати команду, щоб бізнес заробив більше. Вилка зарплат РМ-ів, за даними dou.ua, дуже широка — все залежить від досвіду та кваліфікації кандидата. Загалом цю професію варто розглядати як надбання на все життя, адже навички проєктного менеджменту змінюють мислення та якісно впливають на бачення процесів у бізнесі та роботі. Проєктний менеджмент — це про ініціативність, емоційний інтелект і лідерство нового часу. Якщо ви ризикнете й почнете свій шлях у цьому напрямі, то отримаєте більше, ніж просто нову професію.

За 4 роки в професії я змінила 3 компанії, і зараз працюю з одним із найскладніших і водночас найцікавіших проєктів — продуктом для глобального ринку для клієнта з Японії. Взагалі, по бонусам все стало дуже персонально, й марно приходити до всіх менеджерів з одним універсальним набором. Комусь важливий вигляд з вікна офісу та зручність робочого місця, а комусь лише віддалена робота й оплата дорогого навчання. Крім зарплати, РМ-ів заманюють хорошим офісом близько до метро або гнучким графіком на віддаленні, абонементами до фітнес-залів, медичною страховкою або перспективами переїзду.

Для проєктного менеджера вкрай важливими є знання про Software Development Life Cycle (SDLC) — процес розробки програмного забезпечення. За якими критеріями ринок оцінює фахівців і які бонуси можуть коштувати дорожче грошей? ГАРНА ІНФА, позиція для Technical Project Manager який керує командою програмістів (PHP, Node.js, Vue.js…), маркетологів, тестерів та ін. Зарплати UI / UX-дизайнерів найбільше зросли у Senior (з $2300 до $3000), Lead (з $3400 до $3800) і Junior (з $570 до $700). Підписуйтеся на Telegram-канал «Редакція DOU», щоб не пропустити нові випуски аналітики. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей.

Огляд Спеціальності Хто Такий Project Manager І Що Він Займається В It-компанії?

Для мене ще дуже важливою є корпоративна культура. Це широке поняття, але загалом потужний диференціатор. Початківець може отримувати 400 $, але брати участь у перспективному проєкті, що дасть йому в майбутньому більше профіту, ніж від рутинної роботи за 600 $. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Зарплати РМ найнижчі серед ІТ-спеціалістів, які координують виконання проєктів.

Однак це число залежить від конкретного досвіду та навичок Technical project supervisor. Найпростіше — запитати у вашій компанії, чи потрібен такий спеціаліст, чи є кар’єрна мапа, яка підтримує фахівців у переході в інші професії. Можливо, вам запропонують взяти участь у роботі над якимось проєктом у вільний від основної діяльності час. У середньому проєктні менеджери отримують від 500$ до 3000$.

Зараз На Сайті

Набагато легше підніматися кар’єрними сходами й заробляти більше, якщо робота приносить задоволення. Тільки 6% не мають вищої освіти (3% ще вчаться). Висока частка тих, хто має дві вищі освіти або науковий ступінь (16%, серед ІТ-спеціалістів загалом таких 9%). Вища частка таких людей лише серед СТО (24%). Здобували вищу освіту вони, як правило, у тих самих університетах, що й інші ІТ-спеціалісти, хоча з-поміж них дещо нижча частка випускників КПІ (6% проти 12% серед усіх ІТ-спеціалістів). У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 863,sixteen ₴ за годину.

  • Найбільше зросли зарплати спеціалістів рівня Senior (+$300, до $1800) та Team Lead (+$400, до $2300).
  • У тих, хто знає англійську на просунутому рівні або краще за середній рівень, медіанне зростання зарплати торік становило $300, на середньому рівні чи гірше — лише $200.
  • Найчастіше зростання стосувалося Senior і Lead.
  • Проджект-менеджер в IT керує проєктом, фокусуючись на досягненні результатів, узгоджених із клієнтом на початку роботи.

Розмір зарплати має зв’язок зі зростанням кваліфікації. Для РМ з досвідом роботи в ІТ рік або менше середня зарплата становить 1500 доларів. При цьому з досвідом у 2–3 роки — 1900 доларів. Якщо ж досвід роботи – понад four роки – середня зарплата складає 2750 доларів. Позитивно на рівень винагороди впливає і володіння англійською. Медіанна зарплата РМ зі знанням мови на рівні Advanced — $2000, Upper-Intermediate — $1600, нижче — $1225.

Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Представляємо черговий матеріал з циклу статей про зарплати — хто такі та скільки заробляють українські Project Managers. Перед інтерв’ю раджу більше дізнатися про компанію та підготувати запитання рекрутеру. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

Щоб стати хорошим менеджером, потрібні різні скіли — від уміння домовлятися до майже медичної скрупульозності. Тому серед менеджерів IT-проєктів можна зустріти колишніх медиків, трудівників авіації чи діджитал-полів. Технічний бекграунд відіграє роль в роботі РМ-а, але не обов’язковий, тоді як без технічної експертизи буде нелегко управляти IT-проєктами. Повна зайнятість, Remote, оффер без тестового завдання, бізнесу вже 10+ років, робота в галузі FinTech. Prof-IT — це продуктова, високотехнологічна компанія, що веде паралельно більше десятка довгострокових проектів. Оплачувана відпустка та лікарняний, щоквартальний перегляд ЗП.

заробітна плата Technical Project Manager

Junior РМ-и вибирають проєкти, в яких крім зарплати зможуть отримати цікавий досвід і нетворкінг. А Middle PM на співбесідах проговорюють свої перспективи в компанії на 3-5 років уперед. У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 352,03 ₴ за годину. Однак це число залежить від конкретного досвіду та навичок Project manager it.

Якщо можливо, варто навчитися ним користуватися, наприклад пройти курс про Github на Udemy. Як світчерка, я знаю, які ресурси допоможуть увійти в професію м’яко та не перегрітися на початку. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії https://wizardsdev.com/ за запитом «Project manager» на ел. Найчастіше РМ працюють в аутсорсингових компаніях (59% проти 45% з-поміж усіх IT-спеціалістів) та дещо рідше в продуктових (27% проти 36%). Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Середня заробітна плата Project Manager у грудні 2020 року становила дещо нижче від середньої для всіх ІТ-спеціалістів – це 1700 доларів. У той же час середня заробітна плата щодо ІТ-спеціалістів складає 2 тисячі доларів. Також цікаво, що частка жінок у цій сфері суттєво вища, ніж у середньому серед ІТ-спеціалістів.

Середня зарплата Product Designers за пів року зросла на $350 — до $2850. В першу чергу це торкнулося фахівців рівня Middle (+$600) і Senior (+$500) і меншою мірою лідів (+$100). Проджект-менеджер в IT керує проєктом, фокусуючись на досягненні результатів, узгоджених із клієнтом на початку роботи. За ними йдуть фахівці з Data Science ($2830, +$380 за пів року), Big Data ($2650, мінус $550), Machine Learning ($2500, +$400), а також бізнес-аналітики ($2415, +$265). Зарплати українських IT-фахівців — як технічних, так і нетехнічних спеціальностей — продовжили зростати в другій половині 2021 року.

Найбільше — у керівників компаній, РМ високого рівня, фахівців з DevOps/SRE і Data Science. Найчастіше зростання стосувалося Senior і Lead. З додаткових варіантів Business Analyst вакансії можна консультувати бізнеси, що не потребують штатного проджект-менеджера, але яким потрібно розробити план запуску проєкту та координувати його реалізацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *